Novinka

Betlém - velký XXL

Ručně vyřezávaný betlém ve velikosti XXL a celkem devatenácti figurkami. V jesličkách je celá svatá rodina (Panna Maria, svatý Josef a Ježíšek), tři králové (Kašpar, Melichar, Baltazar), pastýř se dvěma ovečkami, beránek, pes, pasáček s ovečkou v náruči, trubač, žena se džbánem, žena s mísou, chlapec s vědrem a anděl nad jesličkami, 2 ploty. Na jezulátko v betlému pohlíží hlava kravičky a oslíka. Rozměry (š x v x h): 55 x 26 x 26 cm (výška s andělem 35 cm), výška postav: cca 7 cm - 11 cm, výška zvířátek cca 3,5 cm - 6 cm.


 • Na dotaz
9 900 Kč
Kategorie: Betlémy
Rozměr [cm]: 55 x 35 x 26
Výška figurky [cm]: 7 - 11
Materiál: lipové dřevo
Provedení: přírodní
 

Rozměrově největší ztvárnění jesliček při narození Ježíše Krista. Úchvatné zpracování dřevěného betlému, jehož součástí je celá svatá rodina - malý Ježíšek přikrytý dekou, modlící se Panna Maria a svatý Josef. Jsou zde také postavy všech tří králů - Kašpara, Melichara a Baltazara, kteří se jezulátku přišli poklonit a předat mu dary jako zlato, kadidlo a myrhu. Další postavičkami jsou: pasáček s holí, pastýř s jehňátkem v náruči a se dvěma ovečkami, beránkem a psem, žena se džbánem, žena s mísou, chlapec s vědrem, trubač s trumpetou, nad jesličkami se vznáší anděl.

Uvnitř betlému na Ježíška dohlíží kravička a oslík. Na jesličkách je také připevněna hvězda jako symbol Vánoc, která ukazuje místo narození Ježíška. Zadní deska je celá zdobena řezbou s mnoha detaily.

Zpracování
Ručně vyřezávaný dřevěný betlém z masivního lipového dřeva v přírodním provedení.

Podobné produkty

 • Betlém - malý
  Ručně vyřezávaný betlém v malém provedení. V jesličkách je celá svatá rodina (Panna Maria, svatý Josef a Ježíšek), ovečka,...
 • Betlém - střední
  Ručně vyřezávaný betlém ve středně velkém provedení. V betlémě je celá svatá rodina (Panna Maria, svatý Josef a Ježíšek), tři...
  Betlém - střední
  5 900 Kč (–5 %)
  5 600 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.