Betlém - velký

Ručně vyřezávaný betlém v největším provedení se studnou a celkem třinácti figurkami. V jesličkách je celá svatá rodina (Panna Maria, svatý Josef a Ježíšek), tři králové (Kašpar, Melichar, Baltazar), pastýř se třemi ovečkami, beránek, oslík, kravička, palma a studna. Rozměry: 50 x 25 x 23 cm, výška figurek: 10 cm.


 • Momentálně nedostupné
6 900 Kč
Kategorie: Betlémy
Rozměr [cm]: 50 x 25 x 23
Výška figurky [cm]: 10
Materiál: lipové dřevo
Provedení: přírodní
 

Rozměrově největší ztvárnění jesliček při narození Ježíše Krista. Úchvatné zpracování dřevěného betlému, jehož součástí je celá svatá rodina - malý Ježíšek ležící na seně, Panna Maria a svatý Josef. Jsou zde také postavy všech tří králů - Kašpara, Melichara a Baltazara, kteří se jezulátku přišli poklonit a předat mu dary jako zlato, kadidlo a myrhu. Další postavičkou je stojící pastýř s beránkem a třemi ovečkami.

Uvnitř betlému na Ježíška dohlíží kravička a oslík. Dále betlém zdobí studna a palma. Na jesličkách je také připevněna hvězda jako symbol Vánoc, která ukazuje místo narození Ježíška. Zadní deska je celá zdobena řezbou s mnoha detaily.

Zpracování
Ručně vyřezávaný dřevěný betlém z masivního lipového dřeva v přírodním provedení.

Podobné produkty

 • Betlém - malý
  Ručně vyřezávaný betlém v malém provedení. V jesličkách je celá svatá rodina (Panna Maria, svatý Josef a Ježíšek), ovečka,...
 • Betlém - střední
  Ručně vyřezávaný betlém ve středně velkém provedení. V betlémě je celá svatá rodina (Panna Maria, svatý Josef a Ježíšek), tři...
  Betlém - střední
  5 900 Kč (–5 %)
  5 600 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.