Zakázková výroba

Co potřebujete k získání kalkulace?

Pro zpracování kalkulace od Vás potřebujeme zadání v co nejvíce konkrétní podobě, v ideálním případě doplněné o fotografii. Váháte a nevíte, jak by řezba měla přesně vypadat? Nevadí, velmi rádi Vám s vizualizací Vaší představy pomůžeme s dostupnými prameny, nebo rozsáhlé databáze výrobků, které jsme již pro naše zákazníky realizovali.

Proč volit výrobu na zakázku?

Finální podobu výrobku si určujete zcela sami, navíc je zpracování poměrně rychlé a cenově dostupné. Řezba je zpracována přesně tak, aby vyhovovala Vašemu přání a stala se jedinečným originálem.

Jak probíhá výroba?

Po odladění všech detailů, povrchové úpravy, odsouhlasení termínu vyhotovení, ceny a úhradě 50% zálohové platby se přistoupí k vlastní tvorbě. V případě technologicky, nebo časově náročnějších výrobků Vás budeme v reálném čase informovat o jednotilvých etapách výroby.

zv1

Jakou povrchovou úpravu zvolit?

Při volbě je důležité vědět, v jakých podmínkách bude dřevořezba vystavena. Umístění řezby je důležité znát pro ideální povrchovou úpravu, aby byla odolná vůči vlivům prostředí. Další kritérium výběru může být už čistě estetické. Na výběr je ze čtyř základních povrchových úprav:

  • přírodní (naturální řezba)
  • voskování
  • moření
  • polychromie (barva) 

zv3

Můžete zajistit exkluzivitu?

Ano. Na Vaše přání jsme schopni garantovat exkluzivitu zadané řezby. Přeje-li si zákazník, aby zadaný výrobek byl jen "jeden" (např. zcela unikátní vyhotovení betlému), přání respektujeme a výsledný výrobek již není dále nabízen dalším zákazníkům.

Jaká je doba dodání?

Doba dodání se odvíjí od náročnosti a zvolené povrchové úpravy. Obecně lze říci, že jsme schopni uspokojit většinu požadavků v rozmezí 1 až 8 týdnů.

Jak postupovat?

Spojte se s námi telefonicky, nebo nás kontaktujte e-mailem. Rádi s Vámi individuálně probereme všechny Vaše požadavky a zodpovíme případné dotazy.